Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALTKAR, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), "Tobacco leaf", dekor i emaljfärger, järnoxid och underglasyrblått, diameter ca 10, höjd ca 5 cm
Lagning, nagg
545726
2018-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här