Bruno Mathsson & Piet Hein superellips
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, superellips, fanerat i björk, 4 silvergrå spännben i metall, etikettmärkt "Bruno Mathsson International", höjd ca 70,5 cm, skivans mått 180x90 cm
Bruksslitage
545729
2018-05-29