Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KONSOLBORD, svensk empire, förgyllt, bronserat, med marmorskiva, dekor med delfiner, höjd 87, 91x56 cm

Märken, repor, färg/förgyllningsbortfall, ej orginalskiva

545739

2018-05-22