Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KONSOLBORD, svensk empire, förgyllt, bronserat, med marmorskiva, dekor med delfiner, höjd 87, 91x56 cm
Märken, repor, färg/förgyllningsbortfall, ej orginalskiva
545739
2018-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här