Lennart Nyblom gouache

Lennart  Nyblom gouache
Lennart  Nyblom gouache
Lennart  Nyblom gouache
Lennart  Nyblom gouache

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART NYBLOM (1872-1947): Motiv från Uppsala, signerad och daterad -39, gouache på pannå, ca 48x31 cm

Ytffläckar, ytslitage

545749

2018-05-23