Stolar Lennartsnäs

Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs
Stolar Lennartsnäs

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 8 st, 1800-tal, sk Bellmanmodell, bemålade, sitthöjd ca 45 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Lösa ryggbrickor, sprickor, ytskador

545752

2018-06-12