Morsesignallampa AGA

Morsesignallampa AGA
Morsesignallampa AGA
Morsesignallampa AGA
Morsesignallampa AGA
Morsesignallampa AGA
Morsesignallampa AGA
Morsesignallampa AGA
Morsesignallampa AGA
Morsesignallampa AGA
Morsesignallampa AGA

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIGNALLAMPA/ MORSELAMPA, 1900-talets början, AGA, svartlackerad mässing, skyltmärkt Gasakumulator Stockholm, längd ca 36 cm

Slitage, bucklor, skada på läderrem, rost

545753

2018-05-23