Carl Einar Borgström väggrelief

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL EINAR BORGSTRÖM, väggrelief, skuret och bemålat trä, motiv av kvinna sedd bakifrån, signerad och daterad CE Borgström -48, 85x35 cm

Nederkant med mindre avslag, sprickor

545756

2018-05-23