Mjölkkrruka

Mjölkkrruka
Mjölkkrruka
Mjölkkrruka
Mjölkkrruka
Mjölkkrruka
Mjölkkrruka
Mjölkkrruka
Mjölkkrruka

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MJÖLKKRUKA, med lock, England, mässing, märkt "NEVILLE & GRIFFIN LTD. SLOUGH", höjd ca 52 cm

Slitage, märken och bucklor

545758

2018-05-23