Bordspendyl Nyrenässans 1800-talets slut
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets slut, Nyrenässans, Junghansverk, mahogny med förgyllt mässing beslag, höjd ca 56 cm, pendyl medföljer med nyckel saknas
Bruksslitage, ställvis förlust av förgyllning, ej funktionstestad
545798
2018-05-25