Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POKAL, silver, sannolikt Anders Lundman (1745-63), Stockholm 1746, spår av förgyllning, tremblerad dekor av blomster, höjd ca 8 cm, vikt ca 50 g
Slitage, smärre bucklor
545819
2018-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här