Supkopp fat Ryssland 1800-tal

Supkopp fat Ryssland 1800-tal
Supkopp fat Ryssland 1800-tal
Supkopp fat Ryssland 1800-tal
Supkopp fat Ryssland 1800-tal
Supkopp fat Ryssland 1800-tal
Supkopp fat Ryssland 1800-tal
Supkopp fat Ryssland 1800-tal
Supkopp fat Ryssland 1800-tal
Supkopp fat Ryssland 1800-tal
Supkopp fat Ryssland 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SUPKOPP, FAT, silver, 1800-talets slut, Moskva, Mikhail Fyodorovich Sokolov respektive Sergey Agafonov, graverad sekor av blomster, diameter ca 13, höjd ca 6,5 cm, total vikt ca 145 g

Fat med mindre buckla, kopp med obetydligt stötmärke

545822

2018-05-23