Skåp Futura design David Rosén

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DAVID ROSÉN, skåp ur serien "Futura", Nordiska Kompaniet,1950-tal, betsad mahogny och bok, tre dörrar med dekor i djuprelief, bakomvarande hyll och lådinredning, beslag i mässing, mått ca: B 157 cm, H 127cm, Dj. 44 cm

Smärre bruksslitage

545825

2018-05-23