Skåp Futura design David Rosén
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DAVID ROSÉN, skåp ur serien "Futura", Nordiska Kompaniet,1950-tal, betsad mahogny och bok, tre dörrar med dekor i djuprelief, bakomvarande hyll och lådinredning, beslag i mässing, mått ca: B 157 cm, H 127cm, Dj. 44 cm
Smärre bruksslitage
545825
2018-05-23