Trågsoffa Lennartsnäs

Trågsoffa Lennartsnäs
Trågsoffa Lennartsnäs
Trågsoffa Lennartsnäs
Trågsoffa Lennartsnäs
Trågsoffa Lennartsnäs
Trågsoffa Lennartsnäs
Trågsoffa Lennartsnäs
Trågsoffa Lennartsnäs
Trågsoffa Lennartsnäs
Trågsoffa Lennartsnäs

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÅGSOFFA, 1900-talets första hälft, rokokostil, björk, skuren dekor, längd ca 190, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Senare klädsel, skadad stoppning, smärre ytskador

545842

2018-06-12