F. Hingelberg brickbord sterling silver
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
F. HINGELBERG, Aarhus, brickbord, 1960-tal, bricka i sterling silver, kontrollstämplar, vikt ca 4160 gram, diam. ca 53,5 cm. Benställning i massiv Riopalisander (Dahlbergia Nigra). Citesintyg giltigt inom EU nr 50815-18 medföljer
Bricka med litet slagmärke
545846
2018-05-25