F. Hingelberg brickbord sterling silver

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

F. HINGELBERG, Aarhus, brickbord, 1960-tal, bricka i sterling silver, kontrollstämplar, vikt ca 4160 gram, diam. ca 53,5 cm. Benställning i massiv Riopalisander (Dahlbergia Nigra). Citesintyg giltigt inom EU nr 50815-18 medföljer

Bricka med litet slagmärke

545846

2018-05-25