Vattentunna Lennartsnäs

Vattentunna Lennartsnäs
Vattentunna Lennartsnäs
Vattentunna Lennartsnäs
Vattentunna Lennartsnäs
Vattentunna Lennartsnäs
Vattentunna Lennartsnäs
Vattentunna Lennartsnäs
Vattentunna Lennartsnäs

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VATTENTUNNA, 1800-tal, koppar, handtaget märkt AW, höjd ca 64 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

545847

2018-06-12