Ämbetsmannaduk silke

Ämbetsmannaduk silke
Ämbetsmannaduk silke
Ämbetsmannaduk silke
Ämbetsmannaduk silke
Ämbetsmannaduk silke
Ämbetsmannaduk silke

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÄMBETSMANNADUK, silkesbroderi, Kina, 1900-talets början, motiv av fenixfågel, ca 29x30 cm

Smärre slitage

545853

2018-05-26