Porslin Kina Kanton

Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton
Porslin Kina Kanton

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, TEKOPP MED FAT, SKÅL, 4 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, Kanton, ca 6-23 cm exkl. lampfattning och sockel

Nagg, sprickor

545861

2018-05-26