Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSARMATUR, TEKOPP MED FAT, SKÅL, 4 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, Kanton, ca 6-23 cm exkl. lampfattning och sockel
Nagg, sprickor
545861
2018-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här