Ann Wolff skulptur

Ann Wolff skulptur
Ann Wolff skulptur
Ann Wolff skulptur
Ann Wolff skulptur
Ann Wolff skulptur
Ann Wolff skulptur
Ann Wolff skulptur
Ann Wolff skulptur
Ann Wolff skulptur
Ann Wolff skulptur

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANN WOLFF, "Aluna", skulptur, aluminium, signerad och numrerad 20/65, märkt ALUNA ANN WOLFF 2013 THE SCULPTURE PROJECT BYARUMS BRUK, monterad på träsockel, ca 64 x 43 cm

545868

2018-05-22