Silverljusstakar rokokostil
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, 1900-tal, balusterformat skaft på klockformad fot, dekor av vridna knäckar, svenska importstämplar, höjd ca 16,5 cm, vikt ca 380 g
Skevheter, bruksslitage
545875
2018-05-23