Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFEKANNA, HÄMTARE, 2 st, 1800-tal, koppar, haämtarna med smidda handtag, kaffekannans diameter 27, höjd 24-37 cm
Kaffekannan senare omarbetad för vedspis, bucklor
545888
2018-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här