Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
KITTEL, 18/1900-tal, koppar, hänklar i smide, höjd ca 46, diameter 78 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Zustandsbeschreibung
545910
2018-06-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner