Kittel Lennartsnäs

Kittel Lennartsnäs
Kittel Lennartsnäs
Kittel Lennartsnäs
Kittel Lennartsnäs
Kittel Lennartsnäs
Kittel Lennartsnäs

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

KITTEL, 18/1900-tal, koppar, hänklar i smide, höjd ca 46, diameter 78 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Zustandsbeschreibung

545910

2018-06-12