Kartställ Lennartsnäs

Kartställ Lennartsnäs
Kartställ Lennartsnäs
Kartställ Lennartsnäs
Kartställ Lennartsnäs
Kartställ Lennartsnäs
Kartställ Lennartsnäs
Kartställ Lennartsnäs
Kartställ Lennartsnäs

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARTSTÄLL, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, reglage i mässing, höjd ca 88 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre ytskador

545914

2018-06-12