Borge Mogensen sideboard
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, sideboard, 1900-talets andra hälft, för Karl Anderssons, teak, med två vikbara dörrar invändigt med lådor samt hyllplan, brännmärkt ´´Borge Mogensen´´, höjd ca 89, 135x46 cm
Bruksslitage, en låda saknas, fläckar och märken
545926
2018-05-28