Oljemålning Ferdinand Roybet

Oljemålning Ferdinand Roybet
Oljemålning Ferdinand Roybet
Oljemålning Ferdinand Roybet
Oljemålning Ferdinand Roybet
Oljemålning Ferdinand Roybet
Oljemålning Ferdinand Roybet

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERDINAND ROYBET (1840-1920): Mansporträtt, signerad, olja på duk, ca 54x45 cm

545934

2018-05-23