Skrivbord barock
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, barock, 1700-tal, fanerad med ek, svärtade hopplister, hurtsar med 5 lådor vardera, på kulfötter, höjd ca 75, 156x73 cm
Renoverad, kompletterad, senare lås, ytskador, en senare fot, nyckel saknas, sprickor, lösa lister medföljer
545938
2018-05-24