Skrivbord barock

Skrivbord barock
Skrivbord barock
Skrivbord barock
Skrivbord barock
Skrivbord barock
Skrivbord barock
Skrivbord barock
Skrivbord barock
Skrivbord barock
Skrivbord barock
Skrivbord barock
Skrivbord barock
Skrivbord barock
Skrivbord barock

Klubbat för:

5 600 SEK

5 000 SEK

SKRIVBORD, barock, 1700-tal, fanerad med ek, svärtade hopplister, hurtsar med 5 lådor vardera, på kulfötter, höjd ca 75, 156x73 cm

Renoverad, kompletterad, senare lås, ytskador, en senare fot, nyckel saknas, sprickor, lösa lister medföljer

545938

2018-05-24