Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKRIVBORD, senbarockstil, 1800-tal, skrivskiva med svart pergament, svartlackad, en låda, beslag i mässing, höjd 78, 150x74 cm

Renoverad, slitage

545942

2018-05-26