Taburetter Lennartsnäs

Taburetter Lennartsnäs
Taburetter Lennartsnäs
Taburetter Lennartsnäs
Taburetter Lennartsnäs
Taburetter Lennartsnäs
Taburetter Lennartsnäs
Taburetter Lennartsnäs
Taburetter Lennartsnäs

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanérade i alm, sitthöjd ca 44 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Slitage, tyg med fläckar

545945

2018-06-12