Karmstolar Lennartsnäs

Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, gustavianska, träskuren dekor, bemålad, medaljongformad rygg krönt av ros, sitthöjd ca 40 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Skador, lagningar

545949

2018-06-12