Klubbat för:
480 EUR
Utropspris
300 EUR
LJUSKRONA, s.k. malmkrona, brons/mässing, Barock, 1700-tal. För 8 ljus, höjd ca 50 cm.
Åldersrelaterat slitage.
545953
2018-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här