Malmkrona

Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

300 EUR

LJUSKRONA, s.k. malmkrona, brons/mässing, Barock, 1700-tal. För 8 ljus, höjd ca 50 cm.

Åldersrelaterat slitage.

545953

2018-05-30