Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets slut, emaljerad urtavla med romerska siffror, front med figurscen signerad J. Miller, höjd ca 34, 28x13 cm, pendel och lod medföljer

Slitage, urtavla med smärre emaljskada, front med färgbortfall och krackeleringar

545962

2018-05-23