Väggpendyl
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-talets slut, emaljerad urtavla med romerska siffror, front med figurscen signerad J. Miller, höjd ca 34, 28x13 cm, pendel och lod medföljer
Slitage, urtavla med smärre emaljskada, front med färgbortfall och krackeleringar
545962
2018-05-23