Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MARIANNE RICHTER, "Hästhov", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1944, rölakan, signerad MR AB MMF, 212 x 134 cm
Slitage
545967
2018-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här