Marianne Richter, "Hästhov", matta, MMF

Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,
Marianne Richter,

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MARIANNE RICHTER, "Hästhov", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1944, rölakan, signerad MR AB MMF, 212 x 134 cm

Slitage

545967

2018-05-29