Stolar Lennartsnäs
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 st, 1800-talets mitt, björk, skuren dekor, stoppad sits, randig klädsel, sitthöjd ca 48 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Förstärningar, lagningar, smärre ytskador, klädsel med fläckar, lösa kantband
545982
2018-06-12