Byrå Lennartsnäs

Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets mitt, fanérad i mahogny, skuren dekor, svarvade dragknoppar, en låda med inredning, höjd ca 120, 105x55 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre ytskador

545983

2018-06-12