Bord Lennartsnäs

Bord Lennartsnäs
Bord Lennartsnäs
Bord Lennartsnäs
Bord Lennartsnäs
Bord Lennartsnäs
Bord Lennartsnäs
Bord Lennartsnäs
Bord Lennartsnäs
Bord Lennartsnäs
Bord Lennartsnäs

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, omkring 1900, fanérat i björk, låda i sargen, höjd ca 76, 86x53 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre ytskador

545985

2018-06-12