Resekoffert Lennartsnäs

Resekoffert Lennartsnäs
Resekoffert Lennartsnäs
Resekoffert Lennartsnäs
Resekoffert Lennartsnäs
Resekoffert Lennartsnäs
Resekoffert Lennartsnäs
Resekoffert Lennartsnäs
Resekoffert Lennartsnäs
Resekoffert Lennartsnäs
Resekoffert Lennartsnäs
Resekoffert Lennartsnäs
Resekoffert Lennartsnäs

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RESEKOFFERT, enligt uppgift Ryssland, förgyllda beslag, klädsel i vaxad duk, höjd ca 35, 108x51 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Nyckel saknas, del av låsbricka saknas, lackrester, ytskador, slitage

545990

2018-06-12