Marcus Collin

Marcus Collin
Marcus Collin
Marcus Collin
Marcus Collin
Marcus Collin
Marcus Collin
Marcus Collin
Marcus Collin

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

400 EUR

MARCUS COLLIN (1882-1966): Vattenbärare, signerad samt daterad -44, pastell 24x31 cm.

Utställningar, Ateneum 22.10-12.12 1982, nr. 312, Ekenäs museum 21.11-15.12 1985.

546002

2018-05-30