Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
400 EUR
MARCUS COLLIN (1882-1966): Vattenbärare, signerad samt daterad -44, pastell 24x31 cm.
Utställningar, Ateneum 22.10-12.12 1982, nr. 312, Ekenäs museum 21.11-15.12 1985.
546002
2018-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här