Industriskåp 2 st

Industriskåp 2 st
Industriskåp 2 st
Industriskåp 2 st
Industriskåp 2 st
Industriskåp 2 st
Industriskåp 2 st
Industriskåp 2 st
Industriskåp 2 st
Industriskåp 2 st
Industriskåp 2 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INDUSTRISKÅP, 2 st, bemålad plåt, 1900-talet mitt, en dörr med baklomliggande hyllplan, höjd ca 90, 46x46

Slitage, repor, märken, fläckar, bucklor, ställvis rostig, industriell lukt

546004

2018-05-28