Omega Seamaster herrarmbandsur
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, armbandsur, Seamaster, guld på stål, ca 1962, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 14770 62 SC, verknr. 19046933, cal 564, läderband, spänne i gulddoublé, diameter 34,3 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med skador, sliten krona, ej originalarmband samt spänne, bruksslitage
546007
2018-06-01