Badkarssoffa Lennartsnäs

Badkarssoffa Lennartsnäs
Badkarssoffa Lennartsnäs
Badkarssoffa Lennartsnäs
Badkarssoffa Lennartsnäs
Badkarssoffa Lennartsnäs
Badkarssoffa Lennartsnäs
Badkarssoffa Lennartsnäs
Badkarssoffa Lennartsnäs
Badkarssoffa Lennartsnäs
Badkarssoffa Lennartsnäs
Badkarssoffa Lennartsnäs
Badkarssoffa Lennartsnäs

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BADKARSSOFFA, gustaviansk, bemålad, skuren dekor, delvis förgylld, rutig klädsel, längd ca 225, sitthöjd 40 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Renoverad, kompletterad, ett främre ben löst, senare bemålning och klädsel, smärre ytskador

546009

2018-06-12