Bläckställ Japan
Vollendet
2018-05-23
546011
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BLÄCKSTÄLL, porslin, Japan, Meiji (1868-1912), dekor i form av slingrade drakar, vit samt blå glasyr, längd ca 20 cm, höjd ca 8 cm
Lagningar, nagg