Byrå Lennartsnäs

Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs
Byrå Lennartsnäs

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i valnöt, höjd ca 110, 127x69 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Ett främre ben med skada, fanérbortfall, torrsprickor

546013

2018-06-12