Alvar Aalto Savoyvaser

Alvar Aalto Savoyvaser
Alvar Aalto Savoyvaser
Alvar Aalto Savoyvaser
Alvar Aalto Savoyvaser
Alvar Aalto Savoyvaser
Alvar Aalto Savoyvaser
Alvar Aalto Savoyvaser
Alvar Aalto Savoyvaser
Alvar Aalto Savoyvaser
Alvar Aalto Savoyvaser
Alvar Aalto Savoyvaser
Alvar Aalto Savoyvaser

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR AALTO, "Savoy", vaser, 1 par, rökfärgad resp. vit glasmassa, Iittala, märkta ALVAR AALTO IITTALA, höjd ca 16 cm

Enstaka mindre repor och vattenmärken, den vita med ett smärre nagg

546026

2018-05-23