Skulptur ryttare på häst

Skulptur ryttare på häst
Skulptur ryttare på häst
Skulptur ryttare på häst
Skulptur ryttare på häst
Skulptur ryttare på häst
Skulptur ryttare på häst
Skulptur ryttare på häst
Skulptur ryttare på häst
Skulptur ryttare på häst
Skulptur ryttare på häst
Skulptur ryttare på häst
Skulptur ryttare på häst

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKULPTUR, ryttare på häst, 1900-tal, bronspatinerad gulmetall, höjd ca 128, längd ca 105 cm

slitage

546037

2018-05-25