Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKULPTUR, ryttare på häst, 1900-tal, bronspatinerad gulmetall, höjd ca 128, längd ca 105 cm
slitage
546037
2018-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här