Salongsmöbel empirestil mahogny
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALONGSMÖBEL, 7 dlr., fanerad i mahogny, 1900-talets början, empirestil, beslag i mässing, armlänen med skuren dekor av bland annat fabeldjur, bestående av: soffa, karmstolar samt 4 stolar, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, klädseln med skador
546038
2018-05-23