Salongsmöbel empirestil mahogny

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSMÖBEL, 7 dlr., fanerad i mahogny, 1900-talets början, empirestil, beslag i mässing, armlänen med skuren dekor av bland annat fabeldjur, bestående av: soffa, karmstolar samt 4 stolar, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, klädseln med skador

546038

2018-05-23