Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBARON, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, klädsel i plysch, höjd ca 75 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Lös listdel, fanérskador, fanérbortfall
546052
2018-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här