Sybaron Lennartsnäs

Sybaron Lennartsnäs
Sybaron Lennartsnäs
Sybaron Lennartsnäs
Sybaron Lennartsnäs
Sybaron Lennartsnäs
Sybaron Lennartsnäs
Sybaron Lennartsnäs
Sybaron Lennartsnäs

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SYBARON, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, klädsel i plysch, höjd ca 75 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Lös listdel, fanérskador, fanérbortfall

546052

2018-06-12